Fundacja

Switch to desktop Register Login

POMÓŻMY CIĘŻKO CHOREJ JOASI

b_222_162_16777215_00_images_wydarzenia_DSC_0559.JPGFundacja Wspierania Sportu "Łączy nas Football" jak co roku będzie organizatorem Charytatywnego Świątecznego Halowego Turnieju Piłkarskiego, jaki odbędzie się w Świdnicy 21 grudnia 2014 roku. Będzie to ostatnia niedziela przed Świętami Bożego Narodzenia.

 

 

Ubiegłoroczny turniej okazał się wielkim sukcesem. Ze sprzedaży cegiełek i wylicytowanych gadżetów piłkarskich zebraliśmy kwotę 9300 złotych, którą przekazaliśmy podopiecznym Świdnickiego Domu Dziecka, sprawiając tym, że na twarzach kilkudziesięciu sierot pojawił się przed Świętami Bożego Narodzenia szeroki uśmiech. O naszym lokalnym przedsięwzięciu pisały nawet media ogólnopolskie...

 

Zebrane w tym roku środki chcielibyśmy przekazać na leczenie i rehabilitację malutkiej, 4-letniej, ciężko chorej Joasi. Pieniądze będą przeznaczone na jej specjalistyczną, bardzo efektywną, ale kosztowną rehabilitację. Pomimo, że dziewczynka jest bardzo chora, to według opinii leczących ją lekarzy i rehabilitantów istnieje szansa na to, że będzie mogła samodzielnie wstać, a w późniejszym czasie poruszać się przy pomocy oczywiście odpowiedniego sprzętu. Aby tak się jednak mogło stać, potrzeba ogromnej pracy rehabilitacyjnej z Joasią i stąd te potrzeby finansowe.

 b_222_162_16777215_00_images_wydarzenia_DSC_0652.JPG

- W turnieju piłkarskim wystartują nasze lokalne drużyny jak Polonia-Stal Świdnica i Górnik Wałbrzych. Staramy się także, aby do Świdnicy zawitały ekipy Zagłębia Lubin i Lecha Poznań, a także inni znani piłkarze z klubów polskiej ekstraklasy. Miło nam będzie również gościć przedstawicieli innych niż piłka nożna dyscyplin sportowych, przedstawicieli show-biznesu i polityki - mówi Wiesław Żurek, prezes Fundacji Wspierania Sportu "Łączy nas Football".   

 b_222_162_16777215_00_images_wydarzenia_DSC_0606.JPG

Drodzy Przyjaciele, Joasia ma już cztery lata, ale nie może jak inne dzieci jeździć na rowerku, biegać, czy bawić się samodzielnie na placu zabaw. Zróbmy zatem wszystko, aby zmienić tę sytuację, a jest to realne, stąd nasza prośba.    

 

 

 

Jeżeli chciałbyś pomóc chorej Joasi już teraz, to wpłać darowiznę na podany poniżej rachunek:

Fundacja Wspierania Sportu "Łączy nas Football"

Bank Zachodni WBK: 57 1090 2369 0000 0001 2050 6073
z dopiskiem: "na leczenie chorej Joasi"

 

Fundacja Wspierania Sportu "Łączy nas football"

Top Desktop version